Roczne cele fundacji

Hej! Znajdziesz tu roczne projekty, które jako fundacja przygotowaliśmy, biorąc pod uwagę potrzeby wynikające z sytuacji ekonomicznej i społecznej podopiecznych. Chcemy wdrażać, poszerzać i rozwijać tę pomoc przez cały okres pracy fundacji, dbając jednocześnie o podniesienie standardu życia dzieci i ich rodzin poprzez edukację, pomoc materialną i dbałość o ich rozwój.

Już dziś możesz do nas dołączyć. Razem stworzymy lepsze jutro wielu dzieciom i ich rodzinom.

Dziękujemy i zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony. Tu każdy grosz się liczy.

DZIĘKI WASZEMU WSPARCIU BĘDZIEMY MOGLI PRZEKAZYWAĆ DATKI NA KONKRETNE CELE – OTO ONE:

Sam wybierz, komu i w czym chcesz pomóc!
Każdą wpłatę prosimy oznaczyć komentarzem, na jaki cel chcą Państwo ją przekazać.

UWAGA!!!

Drodzy fundatorzy, sponsorzy oraz patroni medialni. Wspólnie z zarządem Fundacji Dzień Dziecka podjęliśmy bardzo trudny i niewygodny dla wielu temat pomocy dzieciom dotkniętym chorobą alkoholową swoich bliskich.

Niestety, codzienne przebywanie w takim środowisku wywołuje nieodwracalne skutki zdrowotne, psychiczne i fizyczne każdego dziecka i nie tylko.

Fundusze, które otrzymamy od Was zostaną przekazane bezpośrednio na pomoc i edukację tych rodzin. Sami sobie nie poradzą z tym problemem. Potrzebują ogromnego wsparcia profesjonalistów m.in. Psychologów, Pedagogów oraz Terapeutów.

Pomoc ta będzie świadczona na terenie gminy Łososina Dolna i nie tylko. Chcemy, by „Ratunek” dla  tych dzieci i ich rodzin dotarł wszędzie tam, gdzie go potrzebują. Połóżmy kres obojętności. Pamiętajmy, że cel jest szczytny,  a rozmiar problemu niewyobrażalny.

Wielka 7” stała się naszym największym wyzwaniem, a jednocześnie głównym celem fundacji. Wierzymy, że razem z Wami pomożemy niejednej zagubionej rodzinie, która zamyka ten wielki problem w czterech ścianach swojego domu. Gdzie strach, ból, krzyk i przemoc pojawiają się każdego dnia. Czas to zatrzymać i podać pomocną dłoń!

To wielki projekt, który przyniesie spokój i radość niejednej polskiej rodzinie. Przywróci uśmiech, da poczucie bezpieczeństwa niejednemu dziecku i będzie gwarantem wejścia w normalne dorosłe życie bez bagażu codziennych złych wydarzeń.

Pomóżmy, by błędy dorosłych nie decydowały o ich losie.

Rodziny z kręgu  „Wielka 7”, dzięki uchwale fundacji, będą objęte ochroną danych osobowych, a  ci którzy zgłoszą się o pomoc i wsparcie fundacji pozostaną w pełni anonimowi.

Pamiętajmy, że ta pomoc musi być na wysokim poziomie, dlatego chcemy zapewnić wszystkim jak największy komfort psychiczny, by ofiary przemocy domowej nie były dodatkowo piętnowane przez otoczenie i rówieśników.

Cały zarząd fundacji już dziś, dziękuje Tobie drogi ofiarodawco za wszelką pomoc dla tych, którzy na tę pomoc czekają. Dzięki Tobie już nic nie będzie szare i smutne tak jak dawniej. Dziękujemy.